MONTOLIT MASTERPIUMA 125P3

MONTOLIT MASZYNA D CIĘCIA PŁYTEK MASTERPIUMA 125P3

Maszyna do Cięcia Płytek MONTOLIT MASTERPIUMA 125P3

MASTERPIUMA to linia wysokiej jakości narzędzi do cięcia ceramiki których ekonomika, praktyczność i łatwość użycia oraz niewielka waga połączona z przysłowiową już solidnością marki MONTOLIT- stawia je ponad innymi tego typu urządzeniami dostępnymi na rynku.

Podstawowe cechy:

- Specjalna, patentowana budowa z aluminium i stali pokrytej niklem gwarantuje odporność na wpływ warunków atmosferycznych

- Specjalne sprężynowane powierzchnie robocze ułatwiające cięcie.

- Patentowany element tnący, który wykonuje nacięcie na ceramice charakteryzuje się dużą średnicą wolframowego kółka tnącego dzięki czemu nie ma potrzeby zmieniania ustawienia urządzenia dla różnych grubości ceramiki.

- Punkt kontaktu elementu tnącego z ceramiką jest chroniony specjalnym, odpornym na uderzenia i zadrapania materiałem, który zapobiega rysom i zabrudzeniom delikatnych i jasnych powierzchni.

- Podczas cięcia wykorzystywany jest ten sam element tnący zarówno przy wykonywaniu tradycyjnych cięć pod kątem 90° jak i przy cięciach pod innymi kątami – co oznacza, że można wykonywać precyzyjne cięcia, zarówno proste ja i ukośne oraz układać kafelkowe mozaiki.

- Ekierka kątowa na stałe przymocowana do urządzenia jest wyposażona w podwójną skale 0° i 45° i specjalnie zaprojektowany system odniesień, pozwalający wykonywać szybki pomiar i cięcie w obydwu kierunkach: zgodnie z ruchem wskazówek zegara (od 0° do 75°) lub w przeciwnym kierunku (od 0° do -45°).

- Podstawka została wykonana z antypoślizgowych i zapobiegających zadrapaniom gum.

- Niewielkie wymiary i niewielka waga sprawia, że urządzenie jest łatwe w użyciu.

MASTERPIUMA posiada specjalne, poręczne schowki na zapasowe kółka tnące oraz trzpienie. Dzięki czemu użytkownik ma w zasięgu ręki wszystko co jest mu potrzebne do pracy.

MONTOLIT MASZYNA D CIĘCIA PŁYTEK MASTERPIUMA 125P3 Marka MONTOLIT

DANE TECHNICZNE:

- Max. długość cięcia: 125cm

- Max. długość cięcia przekątnej: 88 x 88 cm

- Grubość cięcia: 2,2 cm

- Waga: 24 kg

- Produkt Nowy

- Wystawiam Fakturę lub Paragon

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!
    zła           dobra

MONTOLIT MASZYNA PRZECINARKA DO CIĘCIA PŁYTEK MASTERPIUMA 125P3

  • Marka: MONTOLIT
  • Model: 125P3
  • Wysyłka: ok. 30 dni
  • Dostępność: Dostępny
  • 3 750,00 zł

-
+